Ukończyłam Edukację Ustawiczną i Andragogikę na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem też absolwentką najstarszej szkoły coachingu w Anglii The Coaching Academy, gdzie uzyskałam dyplom z wyróżnieniem. Podczas swojego dwuletniego pobytu w Anglii, miałam przyjemność pracować z wieloma klientami anglojęzycznymi oraz uczyć się od najlepszych coachów i trenerów. Rozwój osobisty oraz wspieranie innych w osiąganiu celów to moja pasja, dlatego ciągle pogłębiam swoją wiedzę na ten temat i uczestniczę w różnego rodzaju szkoleniach, nie tylko w Polsce, ale i zagranicą. Dzięki temu mogę wykonywać swoją pracę na najwyższym poziomie. Głęboko wierzę, że w każdym z nas tkwi ogromy potencjał, który tylko czeka, żeby go wydobyć. 
W wolnym czasie uwielbiam czytać książki związane z tematyką rozwoju osobistego. Inspiruje się głównie Tonym Robbins'em, Brianem Tracy'm oraz Jackiem Canfield'em. Cenię też sobie kontakt z przyrodą - w związku z tym, staram się jak najcześciej relaksować na łonie natury.
W swoim biznesie kieruję się przede wszystkim zaangażowaniem, uczciwością i indywidualnym podejściem do każdego klienta, gdyż zależy mi na ich zaufaniu, budowaniu pozytywnych relacji oraz osiąganiu przez nich pozytywnych wyników.

Sylwia Żuber

Sylwia Żuber 

Life Coach

Moje motto życiowe to:
Żyj pełnią swojego życia, wierz w swoje możliwości
i bądź wytrwały w dążeniu do swoich celów.

https://www.facebook.com/zubercoaching/

+ 48 507-350-295

sylwiazuber@zubercoaching.pl